Slider

  • icons
    COVID 19 MEASURES
    HYGIENIC ACCOMMODATION
  • icons
    YOUR ROOM IS READY IN THE CENTER OF BURSA
    MARTiN CITY HOTEL

Our Rooms

icon

ABOUT US

With the rightful pride of hosting thousands of happy guests from 30 countries, in our journey in the tourism and hospitality sector that we started with Martin Suit, we opened the 3-star Martin City Hotel with 30 rooms and 70 beds and parking garage.

Offering the opportunity to stay with open buffet breakfast on the terrace with its comfortable and modern rooms renewed in the center of Bursa, our hotel is very close to the Grand Mosque, Grand Bazaar, Towel Bazaar, Khans Area, Mausoleums, Iskender Kebap and Meatballs with Pita and the cable car station.

View More

Yeni açıldığı için yorum ve puan bilgisi bulunmuyordu, ilk başta tereddüt etmiştim ama iyi ki gelmişim. Yeni bir otel oldukları için ekstra özen gösteriyorlar. Otel çalışanları dinamik bir ekip. Çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim.

Kerim Bucalı
Türkiye

Geçen ay 1 gece konaklama şansım oldu temiz, sakin bir yer. resepsiyon görevlisi arkadaş isteklerimizi güler yüzle karşıladı, mutlaka bir kez daha uğrayacağım.

Hüseyin Üstünkaya
Türkiye

Fiyat performans harika, Yeşil türbe sadece 50 mt.yürüyüş mesafesinde..

Levent Varliker
Türkiye

Personel ilgisi ve hizmet mukemmeldi. Teşekkür ederiz.

Feride Kocaman
Türkiye

Temizlik,Hijyen ve Müşteri memnuniyetine önem veren bir işletme hem konum olarak hem de fiyat olarak çok memnun kaldık tekrar tercih edeceğim. Teşekkürler Martin Suit Görüşmek üzere.

Ali Güvenilir
Türkiye

Guzel sessiz sakin konforlu ve sicak her Bursa ziyaretinde orada kalirim.

Sıla Aktas
Türkiye

Harika otel. Tüm personellere teşekkür ederiz. ;)

Semih Şahin
Türkiye

Odaların temizliğine verilen önemin yüksek olduğu gözle görülür haldeydi. Personellerin ilgi ve alakası iyiydi. Gezilecek yerler konusunda ve ilk geldiğimde park konusunda da yardımcı oldular. Teşekkürler...

Berke Güngören
Türkiye

Internette gördük kaportanızı gönderdik ve geldik.Ne konuştuysak hangi odayı istediysek o oda bize verildi.Resimlerdekinin birebir aynısıydı.Son derece temizdi.Ikramlar vardı.Toplu tasmalara onemli belli başlı yerlere cok yakın.Ayrica çok kibarlar.Teşekkurler.

Altug Cavus
Türkiye

Temizlik hizmet ve konfor gayet iyiydi güler yüzlü personeli bize bir çok konuda yardımcı oldu herkese tavsiye ediyorum.

CR3ATIVE offıcıal
Türkiye

Çok memnun kaldık. Biz gittiğimizde çoğunlukla turist vardı. Temizlik görevlileri var temiz bir yer. bütün turistik yerlere yakın karşısında otobüs durağı var taksi durağı 200 metre metroya da baya yakın.

Özge Sert
Türkiye

BURSA GUIDE

CITY FLAVORS